Flighty již ve 4 hráčích

21 04

REŽIMOVÁ OPATŘENÍ S ÚČINNOSTÍ OD 21. 4. 2020

1. Každý hráč si svůj hrací čas rezervuje předem on-line, mailem na recepce@grcl.cz nebo telefonicky na tel. č. 720 150 500. Do resortu se dostaví před časem hry s dostatečnou rezervou na odbavení prostřednictvím mobilní recepce (která je operativně zřízena před vstupem do provozovny) a na dobu nezbytnou k rozcvičení se před hrou. Flighty budou sestavovány dle pravidel golfu (max. 4 hráči) po 10 min. intervalech.

 

2. Zrušení povinnosti nošení ochranných prostředků dýchacích cest ( nos, ústa), při dodržení minimální vzdálenosti mezi hráči 2 m, se vztahuje výlučně na golfové hřiště, tzn. neplatí např. pro mobilní recepci, terasu u klubovny, parkoviště, komunikace v resortu atd.

 

3. Hráčům je k dispozici:

18ti jamkové hřiště, krytý driving range, chipping a putting
travnatá odpaliště jsou uzavřena
mohou využít ke své hře buggy

 

4. Členové Golf Clubu Česká Lípa, kteří mají uhrazené roční fee, a členové Českého golfového clubu, kteří hrají v rámci denního limitu, hrají zdarma. Svou přítomnost v resortu jsou povinni nahlásit prostřednictvím mobilní recepce.

 

5. Platící hráči mohou své hrací fee, vč. žetonů na driving range, uhradit předem bezhotovostně na účet č. 5017510050/5500 nebo platební kartou či hotově na mobilní recepci.

 

6. Hra z bunkru – nejsou k dispozici hrábě, prosíme hráče o úpravu stop po hře botou nebo holí.

 

7. Hra ne greenu – je zakázáno manipulovat s praporkovou tyčí.

 

8. Toalety v klubovně jsou přístupné na vyžádání, toalety na hřišti jsou otevřeny.

 

9. Je povoleno vykonávat profesi „trenéra“ na venkovních sportovištích pouze v režimu dvě osoby ( tedy pouze individuální tréninky hráč – trenér). Úhrada tréninku probíhá prostřednictvím mobilní recepce.

 

10. Občerstvení a nápoje do bagu je možné si objednat a vyzvednou přes mobilní recepci. Nově je nařízeno konzumovat potraviny včetně nápojů na veřejnosti v místě jejich prodeje pouze v nezbytně nutných případech pro potřeby nezbytného občerstvení, jedná-li se o potraviny určené k bezprostřední konzumaci, a v takovém případě se vzdálit za účelem jejich konzumace od prodejny, výdejového okénka apod. alespoň 10 metrů.

 

 

Za dodržování pravidel provozu resortu, stanovených Vládou České republiky a Ministerstvem zahraničí, nese veškerou odpovědnost jeho provozovatel. Uctivě žádáme návštěvníky resortu, aby tento pokyn respektovali v plném rozsahu, a zároveň děkujeme za pochopení těchto mimořádných opatření